Szczelne Szamba
Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo-Usługowe
GLASS POL s.c.


ul. Mazura 18, 02-830 Warszawa
tel. (022) 644 77 46
fax (022) 644 95 50
tel. kom. 601 216 861

biuro@szczelneszamba.pl
Sygnalizator poziomu szamba
Aby uniknąć przykrych skutków wylania szamba z przepełnionego zbiornika, jak również ciągłej kontroli poziomu nieczystości proponujemy zastosowanie urządzenia o nazwie SYGNALIZATOR POZIOMU SZAMBA
Czujnik sygnalizatora poziomu szamba, może być instalowany w każdym zbiorniku na nieczystości płynne. Dzięki zastosowaniu odpowiednich materiałów i rozwiązań jest odporny na agresywne środowisko chemiczne i uszkodzenia mechaniczne, co czyni go praktycznie bezawaryjnym. Panel sygnalizacyjny umieszczony w dowolnym pomieszczeniu Twojego domu powiadomi Cię sygnałem świetlnym i dźwiękowym o zapełnieniu szamba, a Tobie pozostanie tylko zadzwonić do firmy i zamówić opróżnienie zbiornika.
Zafunduj sobie odrobinę luksusu i zadbaj o swój komfort nie pozwól aby wylewające szambo zepsuło Ci dobry humor, zadbany ogród czy stosunki z sąsiadami.


 
Wąż AGRO
Na życzenie klienta wykonujemy również przyłącza kanalizacyjne zewnętrzne:
-wyprowadzenie kanalizacji z budynku do zbiornika,
-wykonanie studzienki rewizyjnej,
-montaż stałego przyłącza (przewód PCV ze złączem typu strażackiego) umożliwiającego łatwe opróżnianie zbiornika bez potrzeby wjeżdżania wozu asenizacyjnego na posesję.
Wąż wybiorczy zostaje wyprowadzony do ogrodzenia i dzięki specjalnej końcówce łączony jest z pojazdem opróżniającym szambo. Może się to odbywać podczas nieobecności właściciela posesji. Podczas usuwania zawartości szamba nie zanieczyszcza się działki i nie towarzyszą temu nieprzyjemne zapachy.