22 644 77 46 Telefony 601 216 861
ul. Mazura 18, 02-830 Warszawa

Przydomowe szamba betonowe

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom włałcicieli wielu domów w Polsce, które z różnych przyczyn nie mogą być włączone do kanalizacji sanitarnej, produkujemy szczelne szamba z żelbetu.

Nasza oferta obejmuje bezodpływowe zbiorniki na nieczystości (szczelne szamba betonowe) o różnych pojemnościach: 5m3; 8,5m3 i 10m3. Do produkcji jeżeli chodzi o szamba betnowe stosowany jest beton klasy B-30 z dodatkiem środka na wodoszczelność dzięki, któremu nasze zbiorniki są w 100% szczelne. Precyzyjne wykonanie zbrojenia według projektu budowlanego oraz dwukrotne zabezpieczenie środkiem bitumicznym sprawia, że nasze zbiorniki - szamba betonowe są odporne na działanie niekorzystnych czynników i posiadają wyjątkową trwałość i wytrzymałość na obciążenia zewnętrzne. Jego masa (ponad 7 ton) wpływa korzystne w przypadku wysokiego poziomu wód gruntowych- nie zachodzi potrzeba jeżeli chodzi o szamba betonowe ich kotwiczenia w gruncie. Zbiorniki są przystosowane do łączeń szeregowych.

Szambo składa się z dwóch części:

 1.  zbiornika o wymiarach w podstawie 230cm x 230cm
 2.  pokrywy do wyboru: standardowa 10cm lub wzmocniona 12cm pod samochody osobowe do 8 ton obciążenia. Na zamówienie również pokrywy pod samochody ciężarowe. W pokrywie znajduje się otwór o średnicy 60cm na właz.

Nasze wyroby posiadają pełną dokumentację techniczną, co pozwala nam oferować wyrób solidny, pewny, posiadający niezbędne atesty i gwarancję.

Transport i montaż

Zapewniamy transport oraz montaż zakupionych w naszej firmie produktów. Posiadamy duże doświadczenie zawodowe oraz specjalistyczny sprzęt do transportu i montażu szamba.

Montaż obejmuje:

 • dowóz szamba
 • rozładunek
 • wykonanie zagłębienia
 • osadzenie szamba w dole dźwigiem
 • przykrycie płytą
 • uszczelnienie płyty
 • zasypanie szamba

Dodatkowo oferujemy wykonanie studzienek na zbiorniku jeżeli jego zastosowanie to szambo betonowe, składających się z kręgów betonowych i włazu żeliwnego. Na pokrywie zbiornika należy wymurować kominek z kręgów do poziomu "0" lub innego wyznaczonego i przykryć go płytą włazową dostępną w czterech wersjach o dopuszczalnym obciążeniu do: 5t, 15t, 25t, 40t wtedy takie szambo betonowe będzie służyć Państwu wiele lat.

Na życzenie klienta wykonujemy również przyłącza kanalizacyjne zewnętrzne:

 • wyprowadzenie kanalizacji z budynku do zbiornika,
 • wykonanie studzienki rewizyjnej pod szambo betonowe,
 • montaż stałego przyłącza (przewód PCV ze złączem typu strażackiego) umożliwiającego łatwe opróżnianie zbiornika bez potrzeby wjeżdżania wozu asenizacyjnego na posesję.

Wąż wybiorczy zostaje wyprowadzony do ogrodzenia i dzięki specjalnej końcówce łączony jest z pojazdem opróżniającym szambo betonowe. Może się to odbywać podczas nieobecności właściciela posesji. Podczas usuwania zawartości szamba betonowego nie zanieczyszcza się działki i nie towarzyszą temu nieprzyjemne zapachy.

Kontakt

DANE TELELEADRESOWE, KONTAKT MAILOWY, DOJAZD DO BIURA GLASS POL - Szamba żelbetonowe

Certyfikat Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego

Adres

Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo-Usługowe GLASS POL s.c.

ul. Mazura 18
02-830 Warszawa

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00

Telefony, e-mail

tel. stacjonarny: 22 644 77 46

tel. komórkowy: +48 601 216 861

fax: 22 644 95 50

e-mail: biuro [at] szczelneszamba.pl

Położenie Biura GASS POL S.C.
Szambo ekologiczne Warszawa
Zbiornik na szambo Warszawa
Zbiorniki przeciwpożarowe
Odwodnienie budynków

DZIAŁAMY PRZEDE WSZYSTKIM NA TERENIE WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO

DBAMY O CZYSTĄ WODĘ