Szczelne Szamba
Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo-Usługowe
GLASS POL s.c.


ul. Mazura 18, 02-830 Warszawa
tel. (022) 644 77 46
fax (022) 644 95 50
tel. kom. 601 216 861

biuro@szczelneszamba.pl

Oferta - zbiorniki

Zbiorniki asenizacyjne na szamboNasza oferta obejmuje bezodpływowe zbiorniki na szambo i inne nieczystości (szczelne szamba) o różnych pojemnościach: szambo 5m3; szambo 8,5m3 i szambo 10m3.
Do produkcji jeżeli chodzi o zbiornik na szambo stosowany jest beton klasy B-30 z dodatkiem środka na wodoszczelność dzięki, któremu nasze zbiorniki na szambo są w 100% szczelne.

Nasze wieloletnie doświadczenie oraz wysoka jakośc zastosowanych materiałów gwarantują Państwu że zakupione w naszej firmie zbiorniki na szambo będą służyć Państwu bezawaryjnie przez wiele lat. Na Państwa życzenie możemy także wykonać przyłącze kanalizacyjne zewnętrzne wtedy zbironiki na szambo zakupione w naszej firmie zostaną szybko i fachowo podłączone do zewnątrznej infrastruktury kanalizacyjnej.


zbiornik na szambo GLASS POLSzamba dla rolnictwa
Użytkowanie wody deszczowej.

Proponujemy do zbierania wody deszczowej wykorzystanie naszych szczelnych zbiorników, które można także wykorzystywać jako zbiornik na szambo. W ten sposób nie tylko oszczędzamy wodę, ale również rozwiązujemy problem związany z jej odprowadzaniem z powierzchni zadaszonych czy też utwardzonych podczas obfitych deszczów.


Zbiorniki na gnojowicę i gnojówkę

Wychodząc naprzeciw wymaganym, proponujemy wykorzystanie naszych betonowych szczelnych zbiorników jako zbiornik na szambo lub gnojówkę. Nadają się do gromadzenia płynnych odchodów zwierzęcych, gnojowicy i gnojówki. Proponujemy zbiorniki o pojemnościach : 5, 8 i 10m3 które są przystosowane do łączeń szeregowych dzięki czemu możemy uzyskać odpowiednią pojemność zbiornika nawet do 400m3.


Transport i montaż zbiornikówZapewniamy transport oraz montaż zakupionych w naszej firmie zbiorników na szambo czy inne płyny. Posiadamy duże doświadczenie zawodowe oraz specjalistyczny sprzęt do transportu i montażu szamba.Na życzenie klienta wykonujemy również przyłącza kanalizacyjne zewnętrzne.


transport zbiornika GLASS POL

Akcesoria do zbiorników na szamboSygnalizator poziomu szamba

Aby uniknąć przykrych skutków wylania szamba z przepełnionego zbiornika, jak również ciągłej kontroli poziomu nieczystości proponujemy zastosowanie urządzenia o nazwie SYGNALIZATOR POZIOMU SZAMBA


Glass Pol - Szczelny i trwały zbiornik na szambo Warszawa ul. Mazura 18


akcesoria do zbiorników GLASS POL