Szczelne Szamba
Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo-Usługowe
GLASS POL s.c.


ul. Mazura 18, 02-830 Warszawa
tel. (022) 644 77 46
fax (022) 644 95 50
tel. kom. 601 216 861

biuro@szczelneszamba.pl

Oferta - zbiorniki

Zbiorniki asenizacyjne na szamboNasza oferta obejmuje bezodpływowe zbiorniki na nieczystości (szczelne szamba) o różnych pojemnościach: szambo 5m3; szambo 8,5m3 i szambo 10m3.
Do produkcji jeżeli chodzi o zbiornik na szambo stosowany jest beton klasy B-30 z dodatkiem środka na wodoszczelność dzięki, któremu nasze zbiorniki na szambo są w 100% szczelne.

zbiornik na szambo GLASS POLSzamba dla rolnictwa
Użytkowanie wody deszczowej.

Proponujemy do zbierania wody deszczowej wykorzystanie naszych szczelnych zbiorników, które można także wykorzystywać jako zbiornik na szambo. W ten sposób nie tylko oszczędzamy wodę, ale również rozwiązujemy problem związany z jej odprowadzaniem z powierzchni zadaszonych czy też utwardzonych podczas obfitych deszczów.


Zbiorniki na gnojowicę i gnojówkę

Wychodząc naprzeciw wymaganym, proponujemy wykorzystanie naszych betonowych szczelnych zbiorników jako zbiornik na szambo lub gnojówkę. Nadają się do gromadzenia płynnych odchodów zwierzęcych, gnojowicy i gnojówki. Proponujemy zbiorniki o pojemnościach : 5, 8 i 10m3 które są przystosowane do łączeń szeregowych dzięki czemu możemy uzyskać odpowiednią pojemność zbiornika nawet do 400m3.


Transport i montaż zbiornikówZapewniamy transport oraz montaż zakupionych w naszej firmie zbiorników na szambo czy inne płyny. Posiadamy duże doświadczenie zawodowe oraz specjalistyczny sprzęt do transportu i montażu szamba.Na życzenie klienta wykonujemy również przyłącza kanalizacyjne zewnętrzne.


transport zbiornika GLASS POL

Akcesoria do zbiorników na szamboSygnalizator poziomu szamba

Aby uniknąć przykrych skutków wylania szamba z przepełnionego zbiornika, jak również ciągłej kontroli poziomu nieczystości proponujemy zastosowanie urządzenia o nazwie SYGNALIZATOR POZIOMU SZAMBA


Glass Pol - Szczelny i trwały zbiornik na szambo Warszawa ul. Mazura 18


akcesoria do zbiorników GLASS POL